Продавець Интернет-магазин "МадивиС" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1519 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 26.01.2023 по 27.01.2023, будут обработаны позже. С 28.01.2023 компания продолжит работу в обычном режиме.

Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (50) 260-03-44
+380 (50) 260-03-44
+380 (93) 058-06-62
Интернет магазин "МадивиС"

Свята України

Свята України

Яскрава і різноманітна літопис історії України ведеться з 9 століття. В той час Україна стала центром першого східного слов'янського держави, Київської Русі, яку протягом 10-11 століть було найбільшим і найпотужнішим в Європі. Ослаблена междуусобными війнами і нашестям монголо-татарських військ Київська Русь увійшла в Велике князівство Литовське, а, насправді, в річ Посполиту.

Культурну та релігійну спадщину Київської Русі лягли в основу формування українського націоналізму протягом наступних століть. У різних джерелах перша згадка поняття «Україна» відноситься до різних часів. Одні джерела згадують про літописах 12 століття, інші — тільки 14 століття. Одні говорять про зневажливому походження України від слова «окраїна», інші — що Україною називалися князівства, що знаходилися на території сучасної України. Спори про це ведуться до цих пір.

Нова українська держава — Гетьманщина або Військо Запорозьке — було засноване на території сучасної України в середині 17 століття під час національно-визвольної війни проти польського панування. Після Переяславської ради в січні 1654 року Гетьманщину разом з Києвом перейшла під протекторат московського монарха Олексія Михайловича.

Незважаючи на таке підпорядкування, Гетьманщина зберігала автономність більше ста років. В останній половині 18 століття більша частина української етнографічної території увійшла до складу Російської імперії.

Вважається, що українська народність склалася до 15 століття. Українці мають історичні корені в абсолютно різних країнах і культурах, часто ворогуючих між собою — Московське царство і Польща, Російська імперія Австро-Угорщина. Звідси відсутність суспільної консолідації та територіальний розкол між різними частинами країни: Закарпаттям, Галичиною, Київщиною, Донбасом, Кримом.

Етнічне многобоазие і призвело до різноманіття улюблених і відзначаються свят. Велика їх частина пов'язана з господарським життям, а інші з'являються в процесі розвитку країни. Є ще одна група свят — це свята, які відзначалися під час існування Радянського Союзу і продовжують відзначатися після його розпаду. Кожен з українських свят має свої особливості і традиції.

Сучасна Україна — незалежна держава. 24 серпня 1991 року був прийнятий «Акт проголошення незалежності України». З тих пір цей день відзначається в країні як День незалежності України. А 22 січня, день, коли Україна вперше проголосила свою незалежність у 1918 році, і день підписання Акта «Злуки», сьогодні святкується День соборності України.

Формальные границы УССР, включая переданный в 1954 году Крым, являются в соответствии с российско-украинским договором 1991 года фактическими границами нынешнего государства Украина. Длина пограничной полосы с Россией составляет 1,576 километров. Кроме России Украина граничит с Беларусью, Венгрией, Молдовой, Польшей, Румынией и Словакией.

Большую часть территории Украины занимают степи на юге и возвышенности. Горы простираются только на западе (Карпаты) и на самом юге Крымского полуострова. Самой низкой точкой считается уровень Черного моря, а самой высокой — пик горы Говерлы (2061 метр).

На території України проживають представники багатьох національностей. Українці складають приблизно 78% населення, росіяни — 17%. Крім них, тут живуть білоруси (0,6%), молдавани (0,5%), кримські татари (0,5%), євреї, поляки, болгари, угорці, румуни, чехи, гагаузи, цигани, азербайджанці, узбеки, греки і деякі інші народності.

Відповідно, офіційною мовою визнано українську мову, на ньому говорить 67% населення, російською — 24%.

Основними місцями розселення українців є західний, центральний і північний регіони республіки. Найменший відсоток українців проживає в південно-східних і південних районах. В основному, жителі України сповідують різні напрямки християнства. Більшість з них — православні, значна частина католики. Також тут традиційно велика роль протестантів.

«Червоними» вихідними днями є державні свята, а також деякі народні і релігійні. Суперечки про те, які свята визнати, а які відмінити, ведуться до цих пір, тому їх список періодично міняється. Але у людей свої поняття про свята, і є такі, які відзначаються завжди і скрізь, незалежно від офіційної думки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner