Ручний відпарювач DSP KD-1074

Вертикальний відпарювач DSP KD-1074 — це сучасний пристрій, що дає змогу прасувати одяг і домашній текстиль, не витрачаючи багато
зусиль. Також він швидко та ефективно дасть змогу обробити гарячою парою одяг, очищаючи та дезінфікуючи його. Відпарювачем неможливо
ушкодити навіть найтоншу та найвибагливішу тканину — ні синтетичну, ні натуральну. Виріб стикається тільки з парою.
Потужність становить 1400 Вт, що є запорукою високої швидкості прасування. Відпарювач має сучасний дизайн.
Завдяки ручному відпарювачу DSP KD1074 ваші речі завжди будуть свіжими та показними. Він легко їх відпарює та вирівнює, справляється з різноманітними типами тканини. Підошва виготовлена з неіржавкої сталі, не залишає плям навіть на білосніжних речах. Сама проста в догляді та в разі чого легко витирається від пилу.
Працює з потужністю 1400 Вт, що вже говорить про швидкість виконання вбудованої функції. Після увімкнення знадобиться всього 30 секунд, щоб почати прасувати одяг. Об'єм резервуара становить 280 мл, тому його доводиться не дуже часто наповнювати.
Вертикальний відпарювач із таким набором можливостей набагато полегшить життя, особливо якщо в домі діти.

Переваги:
- Гаряча пара вбиває до 99,9% бактерій на одязі та дає змогу рідше прати та хімчистку;
- Наявність м'якої щітки для видалення ворсу з одягу;
- Потужна пара усуває запахи сигарет, їжі та запах тіла;
- Велика місткість резервуара для води дасть змогу не хвилюватися, що в процесі роботи вода в ньому раптом закінчиться;
- Дасть змогу Вам, не знімаючи з вішака, доглядати за своїми улюбленими речами. Ви легко та швидко розпрасуєте одяг практично з будь-яких видів тканини: від делікатного шовку, до щільного драпа або кашеміру.

Характеристики:
– Тип: Вертикальний
– Потужність: 1400 Вт
— Об'єм ємності для води: 280 мл
— Готовність до використання <1 хв
— Тривалість пари (хв): 45 хв
– Напруга (В): 220-240 В
— Функція "антикрапля"
— Автоматичне вимкнення
— Захист від перегрівання
– Ручка з покриттям Soft touch
— Світловий індикатор готовності
— Блокування парової кнопки для
автоматичного безперервного випускання пари

Комплектація
- Відпарювач
- 3 насадки
- Склянка
- Коробка
- Інструкція









| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Країна виробник | Китай |
| Час нагріву до утворення пари | 1 хв |
| Час безперервної роботи без доливання води | 20 хв |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.28 л |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Регулювання сили пара | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 204 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина парового шланга | 1.3 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор низького рівня води | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Мірна чаша | Так |
| Парковка | вертикальна |
| Температура пара | 98 град. |
| Терморегулятор | Ні |
| Колір корпусу | Синій |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
- Ціна: 1 512 ₴








