Універсальна акрилова коробочка "Сердечко", (11 х 10,5 х 5 см.)
-5%


57 ₴
54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: /0.7-80
+380502600344
- +380 (50) 260-03-44Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна коробочка у формі сердечка з оргскла (акрилу) підходить для зберігання всіляких дрібних предметів: намистин, швейної фурнітури, матеріалів для рукоділля та інших побутових дрібниць.
Розміри: ширина - 11 см, довжина — 10,5 див., висота — 5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Органайзер/бокс |
| Призначення | Універсальне |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Прозорий |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 50 мм |
| Виробник | Lulu |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 54 ₴


