Контейнер-органайзер 28 знімних комірок із кришками 17,7 х 11 х 2,7 см
-10%


128 ₴
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: Box28/17x11/ 1.6-78
+380502600344
- +380 (50) 260-03-44Vodafone
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей органайзер – зручна коробочка з пластику, має окремі комірки з кришками.
Органайзер виготовлений із міцного прозорого пластику. Суцільна кришка контейнера закриває відразу весь органайзер, Знімні (по 4 шт.) мають окремі кришки для кожної.
Ці органайзери виготовлені з високоякісного пластику та надійно закриваються.
Колір: кольоровий
Матеріал: пластик
Розмір контейнера: 17,5 х 11 х 2,7 см
Розмір комірки: 20 х 23 х 22 мм.
Кількість комірок: 28 знімних комірок з кришками.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Органайзер/бокс |
| Призначення | Універсальне |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 27 мм |
| Виробник | Lulu |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відсіків | 28 |
- Ціна: 115 ₴


