Міні гофре-праска для волосся, дорожній гофре Gold Vatican GV-118, плойка, стайлер, щипці

108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: GV-118 / 1.5-60
- +380 (50) 260-03-44Vodafone
Гофре-прасочка для волосся дорожній Gold Vatican GV — 118
Суперновинка, чудова річ для будь-якої дівчини! Міні гофре стане чудовим
подарунком для будь-якої дівчини або жінки.
Невеликі габарити роблять прилад комфортабельним для перевезення, його можна
постійно тримати в сумочці та робити об'єм тоді, коли вам це потрібно. І навіть
на работе!
Багата гама кольорів підійде будь-якій модниці. Гофре зберігатиметься в пластиковому
боксе. Працює від мережі 220 В.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
• Керамічне покриття;
• Робота від електричної мережі;
• Іонізувальний ефект;
• Максимальна температура: °C 160
• Матеріал термальних плит: Анодований алюміній
• Напруга: 220v
• Примінне волосся: Сухий
• Розмір — 17 см.
Паковання: фірмова коробка.
Керамічне покриття: Так
Стан: Нове
Тип живлення: Мережа 220 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mozer |
| Тип | Випрямлячі |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 160 град. |
| Індикатор роботи | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина пластин | 21 мм |
| Захист від перегріву | Так |
- Ціна: 108 ₴


