Енергоощадна лампочка 7W~85W (E27) 550 lm WimpeX, 6х10,8 см Білий

65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: WimpeX 7W~85W /0.9-60
+380502600344
- +380 (50) 260-03-44Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Енергоощадна лампа WimpeX, 7W E27 — це лампа, яка має великий світловидатність і сприяє чималому заощадженню електроенергії. Вирізняється високою якістю передавання кольору та стабільністю світлового потоку впродовж усього терміну експлуатації. Термін використання 15 000 годин, світловий потік 550 Lm.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 7 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 85 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 170-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 550 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 108 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Вага | 35 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 65 ₴