Енергоощадна лампа Ziarmal ZR-777 з акумулятороми під цоколь Е27, потужність 20W
Лампа Ziarmal ZR-777 з акумулятором під цоколь Е27, потужність 20W, 7300К — це світлодіодна лампа традиційного формату для світильника або люстри з цоколем Е27, яка дповільно обладнана сімним акумулятором. У разі вимкнення світла вона надалі горітиме завдяки заряду своєї батареї до 8 годин.
Знімних акумуляторів вистачає на освітлення до 6 год. Універсальна: працює в традиційній люстрі або світильнику з цоколем Е27 Економна, але яскрава: потужність 20 Вт відповідає традиційній лампі розжарювання 130 Вт 10 000 годин робочого ресурсу Можна ввімкнути навіть у руці, затиснувши контакти

Характеристики:
2 акумулятори 18650 4500 mAh Li-ion 3.7 V, 8 А
Потужність: 20 Вт
Напруга: 220 - 240 В АС
Частота сети: 50/60 Гц
Цоколь: Е27
Температура світіння: 6800 - 7300К (холодний білий)
Розмір: 90 мм (діаметр) х 145 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 20 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 130 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Мінімальна колірна температура | 7300 К |
| Термін служби ламп | 10000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 170-240 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 108 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Вага | 90 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 333 ₴





