Коробка, бокс, органайзер для фурнітури та інструментів (23,5 х 12,5 х 4,3 см.) 5 відділень, знімні перегородки

125 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BoxBox5-23x12 /1.39-100
+380502600344
- +380 (50) 260-03-44Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прозора, пилонепроникна пластикова коробка на 5 відділень із кришкою, ручкою та знімними перегородками. Побутовий органайзер для зберігання ювелірних виробів, фурнітури, канцелярське приладдя та інструметів (свердел та ін.)
Розміри (ШхГхВ): 23,5 х 12,5 х 4,3 см..
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Органайзер/бокс |
| Призначення | Універсальне |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 43 мм |
| Виробник | Lulu |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відсіків | 5 |
- Ціна: 125 ₴



