Світлодіодна акумуляторна лампочка USB/аварійна LED-лампа 20 Вт Charging Emergency Lights FAE-3920 біла
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна підвісна лампа з акумулятором FA-3920 як аварійний світильник може вирішити потребу людей в освітленні в темних умовах під час подорожей, альпінізму та навіть у разі вимкнення електроенергії будинку. Ця лампа має гачок для чіпляння.
Кнопка живлення також встановлена зверху, щоб ви могли легко контролювати процес вмикання/вимикання цієї лампи. Джерелом енергії FA-3920 слугують дві перезаряджувані акумуляторні батареї, яких вистачає приблизно на 3-4 години, і ви можете легко зарядити цю батарею приблизно за 4 години за допомогою USB-кабелю.
Переваги:
- Яскраві світлодіоди
- Низький рівень енерговитрат
- Довгий термін експлуатації лампи
- Плавний розподіл світла
- Висока якість
- Заряду вистачає на 4 години
- Можна заряджати від повербанка
Характеристики:
- Тип: аварійна лампа/led лампа з вбудованим акумулятором/ кемпінгова лампа
- Матеріал корпусу: пластик
- Колір: білий
- Потужність 20W
- Світловий потік — 1400 Lm;
- Аналог лампи розжарювання — 100-150 Вт;
- Живлення: акумулятори 2х18650
- 3 режими роботи: 50% і 100% яскравості, миготливий
- Робоча температура від -20 до +80 градусів Цельсія
- Робоча напруга: 5В, 1А
- Кут освітлення: 180 градусів
- Колірна температура: 6800-7300К
- Заряджання через USB
Комплектація
- Акумуляторна лампочка Charging llights FA-3820
- Кабель USB
- Паковання
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Білий |
| Потужність | 20 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 130 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Мінімальна колірна температура | 7300 К |
| Термін служби ламп | 10000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1400 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 108 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Вага | 90 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 376 ₴






