Прищіпки 2,5 см. різнобарвний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративні дерев'яні прищіпки пофарбовані. В асортименті 8 кольорів: білий, жовтий, жовтогарячий, червоний, зелений, блакитний, бузковий. Розміри: 25 х 3 х 6 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Застосування | Рукоділля |
| Розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Прищіпки |
| Колір прищіпки | білий |
- Ціна: 4 ₴








