Аварійна світлодіодна лампа з акумулятором 9W E27 ARS | LED лампа 3–5 год автономної роботи
Акумуляторна LED-лампа забезпечує якісне освітлення та автоматично перемикається на живлення від батареї при зникненні напруги. Підходить для побутових, комерційних і господарських приміщень, а також для відкритих світильників відповідного розміру.
Завдяки рівномірному світловому потоку та природній передачі кольору лампа є практичним рішенням для дому, офісів, складських і торгових площ. Після повної зарядки лампа може світити автономно 3–5 годин.
Особливості:-
Працює як звичайна лампа від мережі;
-
Автоматичне ввімкнення при зникненні електрики;
-
Економія енергії до 90%;
-
Висока яскравість і якість світіння;
-
Вбудований акумулятор;
-
Термін служби до 50 000 годин;
-
Гарантія 2 роки.
-
Країна виробник: Китай (P.R.C);
-
Тип: аварійна акумуляторна лампа;
-
Матеріал: пластик;
-
Час автономної роботи: 3–5 годин;
-
Час заряджання: 5–10 годин;
-
Патрон: E27;
-
Потужність роботи від акумулятора: 9W;
-
Вхідна напруга: 85–265V AC;
-
Клас енергоефективності: A;
-
Колір корпусу: білий;
-
Колір світіння: білий;
-
Не є водонепроникною.
-
Акумуляторна LED-лампа 9W;
-
Упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Груша |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 1 шт. |
| Потужність | 9 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 75 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 85 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Білий |
| Мінімальна колірна температура | 7300 К |
| Максимальна колірна температура | 7500 К |
| Термін служби ламп | 10000 годин |
| Джерело світла | Діоди |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 170-240 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 108 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Вага | 90 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 342 ₴






