Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плойка для волосся з насадкою щіткою має керамічне покриття, забезпечуючи швидке нагрівання за кілька секунд. Плойка для завивання волос GM-2906 Gemei зручна у використанні, дає змогу легко та просто надати волоссю бажаного вигляду. Ергономічна зручна ручка має практичну форму та розміри, чудово лягати в руку, а наявність вимикача на ній неабияк спрощує процес керування GM-2906 Gemei.
Керамічна поверхня нагрівального елемента збереже волосся здоровим, а завдяки оптимальному діаметру дасть змогу зробити приголомшливі, як горизонтальні, так і вертикальні локони. Плойка має складану підставку, за допомогою якої Ви зможете зручно встановлювати її на будь-яку тверду поверхню.
Характеристики:
- Температура: 180oC ± 10%
- 2 температурні режими.
- Потужність 30 Вт.
- Діаметр 19 мм.
- Насадка для укладання.
- Швидке нагрівання.
- Монтажний кронштейн.
- Світловий індикатор роботи.
- 360o шнур шарнірного з'єднання.
- Петелька для підвішування.
- Термоізольований наконечник.
- Стійка підставка для горизонтальної поверхні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа, Мережа 220 В |
- Ціна: 340 ₴



