Плойка-хвиля потрійна Gemei 1988 — з керамічним покриттям — фантастична хвиляста укладка!
Особлива форма потрійної плойки-хвилі розроблена для створення різних типів зачіски: чітко сформованих хвиль, м'яких і природних, а також для надання об'єму волоссю.
Турмаліновий шар нагрівального елемента автоматично оберігає волосся від пошкодження й надає здоровий блиск. Керамічне гладке покриття плойки дає змогу легко та комфортно робити хвилі, не затягуючи волосся. Безпечні негрівальні наконечники нагрівальних елементів дають можливість тримати інструмент двома руками без потреби в спеціальних рукавичках.Світова індикація роботи, зручна безпечна підставка, надійний шнур. Плойка-хвиля Gemei підходить для довгого та середньої довжини волосся.
Характеристики:
-
Споживана потужність — 45 Вт.
-
Тип живлення — Мережа 220 В.,
-
Кількість режимів роботи — 2,
-
Довжина мережевого шнура — 2.5 м.,
-
Діаметр — 25 мм.,
-
Температурні режими — 170/220 °С
-
Довжина/ширина робочого полотна — 11 х 9 см.
-
Довжина шнура — 2.5 м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Gemei |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Керамічне покриття | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Плойки |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа, Мережа 220 В |
- Ціна: 669 ₴





