Повітряний стайлер Gemei GM-4836 поєднує в собі різні насадки для укладання волосся. Фен для сушіння та укладання волосся, модель GM 4836 - Ваш домашній стиліст. Універсальний потужний стайлер із безліччю функцій для створення різних зачісок. Це багатофункціональний прилад, який допоможе дівчатам вибрати зачіску на будь-який смак. Це дрібні та великі кучері, об'єм і багато іншого. Мультистайлер є незамінним засобом для догляду за волоссям кожної сучасної дівчини.
Вибір температурного режиму за допомогою перемикача в середній частині корпусу — з урахуванням індивідуальної структури та стану Вашого волосся. Проста та зручна конструкція приладу, довгий шнур для комфортного використання та можливість повороту на 360 градусів. Мінімалістський дизайн і легка вага — щоб довго не відчувати втому рук.
До складу комплекту входять:
-
Концентратор 10-3.8 см
-
Підіймач для об'єму 12.7-6 см
-
Гребінець для випрямлення 17.5-4.5 см
-
Два круглі гребінці 17.8-4.5 см, 17.8-2.6 см
-
Щипці для завивання 20.5 - 1.8 см
Характеристики:
-
6 різних насадок для укладання волосся
-
Швидке нагрівання до 200 °C
-
Потужність — 1200 W
-
Світлодіод індикатор
-
Розмір: 21.5 см - 4.5 см
-
Поворот шнура — 360
-
3 температурні режими (холодний, теплий, гарячий)
-
2 скорости обдува
-
Довжина шнура — 1,7 м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Стайлери повітряні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа, Мережа 220 В |
- Ціна: 922 ₴




